Hoshizaki Buz Makinesi Bakımı

Hoshizaki Buz Makinesi Bakımı


Project Description
  • 0
  • Aralık 10, 2020

Buz Makinesi Teknik Servisi

Buz makinesi arıalarında uzman firmamız bir çok arızalı buz makinesi yerinde onarmaktadır. Buz makinesi tamiri için gerekli tüm yedek parçalar saha ekiplerimizde bulunmakta olup hemen arıza bölgesinde tamir işlemini bitirebilecek kabiliyetttedir..

Arızaların genelini müşterinin belirtmiş olduğu arıza durumlarına göre tahmin edebilmekteyiz bu neden ile sipariş harici elimizde bulunması mümkün olan arçalar ile arızalı mamkineye intikal eden firmamız çoğu zaman buz makinelerinin onarımını cihaz servisi alınmadan yapabilmektedir..

Farklı bir arıza olması durumunda saha ekiplerimz ve atolye ekiplerimizin farklı olmasından dolayı servise alınan Hoshizaki buz makineleri hızlıca onarılıp 1.2 iş gününde kullanıcıya teslim edilebilir.

Buz makinesi onarımları için servis bölgemize alınan tüm buz makineleri için standart bakımların geneli uygulanır. Bu bakım normal şartlarda ücetliyken. Müşterinin makinesi daha verimli çalışması için bakımlar tarafımızdan ücretsiz yapılır.  İcematic servisi olarak arızalı her marka ve model buz makinesi tamiri bakımı servisi için bize ulaşabiirsiniz.

  • Hoshizaki buz makinası tamir bakım hizmeti.
  • Hoshizaki buz makinası tamir bakımı.
  • Hoshizaki buz makinası servisi

Hoshizaki Buz Makinası Tamiri

Hoshizaki buz makinası arızalarında uzman olan firmamız uzun yıllardır brema yetkili servisi olarak hizmet vermektedir.