Buz Makinesi Bakımı

Buz Makinesi Bakımı

Detaylı Temizlik ve Bakım Hizmeti

Buz makinesi arıalarında uzman firmamız bir çok arızalı buz makinesi yerinde onarmaktadır. Buz makinesi tamiri için gerekli tüm yedek parçalar saha ekiplerimizde bulunmakta olup hemen arıza bölgesinde tamir işlemini bitirebilecek kabiliyetttedir..

Arızaların genelini müşterinin belirtmiş olduğu arıza durumlarına göre tahmin edebilmekteyiz bu neden ile sipariş harici elimizde bulunması mümkün olan arçalar ile arızalı mamkineye intikal eden firmamız çoğu zaman buz makinelerinin onarımını cihaz servisi alınmadan yapabilmektedir..

Farklı bir arıza olması durumunda saha ekiplerimz ve atolye ekiplerimizin farklı olmasından dolayı servise alınan buz makineleri hızlıca onarılıp 1.2 iş gününde kullanıcıya teslim edilebilir.

Buz makinesi onarımları için servis bölgemize alınan tüm buz makineleri için standart bakımların geneli uygulanır. Bu bakım normal şartlarda ücetliyken. Müşterinin makinesi daha verimli çalışması için bakımlar tarafımızdan ücretsiz yapılır.  İcematic servisi olarak arızalı her marka ve model buz makinesi tamiri bakımı servisi için bize ulaşabiirsiniz.

  • İcematic buz makinası tamir bakım hizmeti.
  • Scotsman buz makinası tamir bakımı.
  • manitowoc buz makinası servisi

Brema Buz Makinası Tamiri

Brema buz makinası arızalarında uzman olan firmamız uzun yıllardır brema yetkili servisi olarak hizmet vermektedir.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir