İstanbul Buz Makinesi Servisi

İstanbul Buz Makinası Servisi

İstanbul Buz makinası teknik servisi le ilgili herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda bize ulaşmanız halinde uzman teknisyenlerimiz, Buz makinenizin durumuna göre yerinde sorununuzu gidermektedir.

Eğer probleminiz servis yerinde giderilemeyecek durumdaysa, Buz makinası, merkez servisimize getirilir.

Tamir sonrası tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılarak size teslim edilir.

Buz Makinesi Bakımı

Buz makinesi bakımı, işlemine başlamadan önce, Buz makinesinin, içme suyu değerleri ölçülür, Buz makinesinin, Kondanser temizlikleri, Buz makinası kondanser fan motoru, kontrolleri, Buz makinası komprasör, bakımı, Buz makinası gaz kontrolleri, Buz makinası evaparatör, temizliği, Buz makinası su pompası, kontrolü Buz makinası selenoit valf, kontrolleri, Buz makinası elektronik kart, kontrolleri yapılır ve sistemin üretim standartlarında bulunması sağlanır

İcematic teknik servis hizmetleri müşteri hizmetleri hattını kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Buz makinası teknik servis, olarak İstanbul ve tüm semtlerine Buz makinası servisi, Buz makinası bakım, Buz makinası yedek parça, tedarik işlemlerini profesyonel ekibimizle 1 yıl işçilik ve servis garantisi altında yapmaktayız

Buz Makinesi Teknik Servis

buz makinesi teknik servis,konusunda uzman ve eğitimli kadrosu ile Buz makinenize, özel servis hizmeti vermektedir. İstanbul merkezli gezici servis ekibimiz ile haftanın 7 günü kesintisiz hizmet veren ve Buz makinası servisi, olarak firmamız İcematic hızlı servis hizmeti verebilmek için tüm semtlere yayılmıştır.

Müşteri hizmetlerimizi 0212 5324841 no’lu telefonlardan arayıp servis talep kaydınızı bırakabilirsiniz.

Size en yakın buz makinası servisi aracımızı yönlendirmekteyiz.

Size ulaşan uzman teknisyenlerimiz Buz makinası durumuna göre yerinde tamir edilir.

Eğer buz makinası, herhangi bir parçasının değiştirilmesi gerekirse veya yerinde tamir edilemeyecek gibiyse merkezimize getirilir.

Buz makinası tamir edildikten sonra tüm testleri yapılıp adresinizde montajı yapılıp size teslim edilir.

Buz Makinası Tamiri Konusunda 30 Yılı Aşkın Süredir Hizmet Vermekteyiz. İstanbul Geneline Buz Makinesi Tamir Servisi Hizmetimiz Vardır.
Yazı oluşturuldu 33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer yazılar

Aramak istediğinizi üstte yazmaya başlayın ve aramak için enter tuşuna basın. İptal için ESC tuşuna basın.

Üste dön