Hakkımızda

Vizyonumuz

İcematic buz makinası servisi olarak dürüst çalışmayı prensip edinmiş bir firma olarak uzun yıllar bu sektörde daima en iyi hizmeti sağlamak ve bu sayede daha fazla kullanıcıya ulamak hedefimizdir. Endüstriyel sektörlerin başında gelen ısıtma ve soğutma sektörünün lider üreticileri tarafından üretilen ve daima gelişen sektör şartlarına uyum sağlamak için var gücümüş ile çalışalarımıza devam etmekteyiz.

işimiz gereği daha hızlı ve bir çok kullanıcıya ulaşmak hedeflerimiz arasındadır. Binlerce Buz makinesi kullanıcısı tarafından tercih edilen firmamız teknik servis hizmetleri konusunda uzman teknik ekibi ile istanul’un tamamına hizmet vermetedir.

2300Teknik Hizmet
2882BParça Stoğu
12Teknik Eleman
550Bölgeye Hizmet
Hızlı Hizmet

İcematic Servisi

Firmamız arızalı ürünler için istanbul’un tüm ilçelerine gezici teknik servis hizmeti sağlamaktadır. Günün şartlarına uygun donanımlarımız ile anında çözüm ve zamandan tasarruf sağlamak amaçlı araçlarımızda tüm teknik ekipman ve yedek parçalarımı hazır bulundurmaktayız.

Neden İcematic Servisi

icematic servisi buz makineleri konusunda yılların birikimi ve tecrubesi ile her marka ürünün tamiri bakımı arızaları konusunda tecrubeli bir firmadır ve yapılan tüm işlemlerinde orijinal yedek parça tam müşteri memnuniyeti için hizmet vermektedir. bu yüzden bizi tercih edebilirsiniz

  İcematic Buz Makinası Teknik Servisi

  ADRES

  Gürsel Mahallesi Kağıthane Caddesi Sevilen Sokak No:28/c Çağlayan _ İstanbul

  TELEFON

  0212 210 4356
  0545 247 9776

  EMAIL

  asteknik2010@gmail.com