İstanbul Buz Makinası Servisi

Scotsman Buz Makinası Servisi.

Arızalı buz makinası tamir bakım servisi olarak her marka ve model buz makinası tamiri buz makinası bakımı buz makinası gaz arjı ve buz makinesi montaj demontaj hizmetleri vermekteyiz.

Brema Buz Makinası Servisi.

Brema buz makinası servisi olarak endüstriyel brema buz makinası tamiri için istanbul geneline servis hizmetimiz vardır, Brema buz makinesi’nin tüm modellerinde uzman servis ekibimiz ile arızalı Brema buz makinelerine aynı gün servis hizmetimiz vardır.

Buz Makinesi Bakımı

Buz makinesi bakımı konusunda hizmet veren firmamız her marka buz makinesi bakımı konusunda uzman teknik ekibi ile buz makinesi gaz bakımı buz makinesi kireç temizliği buz makinesi genel bakımı konusunda teknik servis hizmeti sağlamaktadır.

Detaylı Temizlik ve Bakım Hizmeti

Buz makinesi arıalarında uzman firmamız bir çok arızalı buz makinesi yerinde onarmaktadır. Buz makinesi tamiri için gerekli tüm yedek parçalar saha ekiplerimizde bulunmakta olup hemen arıza bölgesinde tamir işlemini bitirebilecek kabiliyetttedir..

Arızaların genelini müşterinin belirtmiş olduğu arıza durumlarına göre tahmin edebilmekteyiz bu neden ile sipariş harici elimizde bulunması mümkün olan arçalar ile arızalı mamkineye intikal eden firmamız çoğu zaman buz makinelerinin onarımını cihaz servisi alınmadan yapabilmektedir..

Farklı bir arıza olması durumunda saha ekiplerimz ve atolye ekiplerimizin farklı olmasından dolayı servise alınan buz makineleri hızlıca onarılıp 1.2 iş gününde kullanıcıya teslim edilebilir.

Buz makinesi onarımları için servis bölgemize alınan tüm buz makineleri için standart bakımların geneli uygulanır. Bu bakım normal şartlarda ücetliyken. Müşterinin makinesi daha verimli çalışması için bakımlar tarafımızdan ücretsiz yapılır.  İcematic servisi olarak arızalı her marka ve model buz makinesi tamiri bakımı servisi için bize ulaşabiirsiniz.

  • İcematic buz makinası tamir bakım hizmeti.
  • Scotsman buz makinası tamir bakımı.
  • manitowoc buz makinası servisi

Brema Buz Makinası Tamiri

Brema buz makinası arızalarında uzman olan firmamız uzun yıllardır brema yetkili servisi olarak hizmet vermektedir.

Hizmet detaylarımız

Buz makinası servisi olarak bize bildirilen buz makineleri alakalı kısa bir müşteri diyologu sağlarız. Bu diyologda buz makinesinin marka modeli ve müşteri şikayetini alırız. Müşterinin belirtmiş olduğu arıza sebebini oluşturabilecek yedek parçaları anlamaya çalışırız makine durumu nedir bakım geçmişi hakkında bilgileri alırız.

Müşteri bilgilerinin doğrultusunda arızalı makineye intikal için hazırlanan teknisyenlerimiz arızaya sebep olan parçaların geneline yanında bulundurma üzere depodan alır fakat karmaşık olan ve yerinde olması pek mühtemel olmayan ürünlerin gerekli işlemleri servis alanımızda yapılması gerekiyorsa cihaz servis alanımıza alınarak onarılır..

Arızalı buz makinelerinin tamirinde kullanılan tüm yedek parçalar orijinal olarak kullanılır ve en ufak parça 1 yıl garanti kapsamındadır. Garanti kapsamında aynı arızaı tekrarlayan parça mşteriden hiçbir ek ücret istenmeden en hızlı şekide müşteri kayba uğramadan değiştirilir.

Firmamız 30 yıllık soğutma sektörü deneyimi ile arızalı buz makinelerinin onarımı ile ilgili tüm ekip ve ekipmana sahiptir modern takım ve techizatı ile hizmet veren firmamız TSE li hizmet sunmaktadır. İcematic Servisi Her marka ve model buz makinesi tamirinde deneyimli ve tüm buz makinelerinin yedek parçaları stoklarında bulundurmaktadır.

  • Buz makinesi onarımı ve bakımı konusunda bize ulaşınız.
  • Firmamız hoshizaki buz makinesi yetkli servisidir.
  • Arızalı İstanbul manitowoc buz makinası servisi

İstanbul icematic buz makinası servisi olarak istanbul scotsman buz makinası servisi istanbul brema buz makinası teknik servisi istanbul scotsman servisi olarak hizmet vermektedir.

Garantili Hizmet

Arızalı buz makinelerinin tamirinde kullanılan tüm yedek parçalar orijinal olarak kullanılır ve en ufak parça 1 yıl garanti kapsamındadır. Garanti kapsamında aynı arızaı tekrarlayan parça mşteriden hiçbir ek ücret istenmeden en hızlı şekide müşteri kayba uğramadan değiştirilir.

İstanbul Buz Makinası Teknik Servisi

İstanbul’da arızalı buz makinası servisi olarak her marka ve model buz makinesi için bizden teknik destek hizmeti alabilirsiniz.

Scotsman Servisi

SCOTSMAN, 2013 müşteri memnuniyeti anketinde en kaliteli buz makineleri kategorisinde birinci oldu ve geliştirdiği Hubbard Sistemleri, kullanım kolaylığı, tasarım, teslimat, doğruluk ve Scotsman teknik servisi dâhil olmak üzere tüm soru kategorilerinde % 90’ın üzerinde puan aldı. Buz teknolojisinde bir lider olan Scotsman buz üretim markasının kökeni 1921 yılına dayanıyor ve 1950’lerden itibaren ticari buz makineleri üretiyor. Scotsman, 300’den fazla buz makinesi modeline sahip ve yetkili distribütörleri ve servis temsilcileriyle 100 ülkede faaliyetini sürdürüyor.

SCOTSMAN Buz Makineleri Arızaları Nasıl Önlenir?

İşletmeniz için çok önemli olan buz makinenizi düzenli olarak temizlememek, arızaların ana nedenlerinden biridir. Yoğuşma sensörde birikirse veya bir pompayı tıkarsa, makineniz düzgün çalışmayacaktır. Kondansatör bobini tıkanmış veya kirlenmişse, ısıyı uygun şekilde çıkaramaz. Mineraller buharlaştırıcıda biriktiğinde, buz uygun şekilde üretilmez. Buz makinenizin tüm bileşenlerini düzenli olarak temizleyerek olası arızaları giderebilirsiniz. Bu, buz makinesinin daha uzun çalışmasını sağlar, buz üretimini azaltır ve makine arızası gibi diğer sorunlara neden olabilir.

SCOTSMAN buz makineleri size, tüm yıl boyunca ikram ettiğiniz buz gibi soğuk içeceklerin müşteri memnuniyetini sunar. Bu memnuniyet her an basit bir arıza nedeniyle sekteye uğrayabilir. SCOTSMAN servisi, bu nedenle vardır ve dünyanın önde gelen buz makinesi üreticisi markanın tamir ve bakım hizmeti ağında yer alır. Buz makinenizde meydana gelen her problem için SCOTSMAN özel servisi müşteri temsilcimizi 7/24 arayabilirsiniz. Türkiye’nin neresinde olursanız olun size çok yakınız!

En Hızlı SCOTSMAN Teknik Servisi

İşletmeniz veya kuruluşunuz buz makinesi gibi bir donanıma bağlıysa, o zaman olası bir sorunun ne kadar zarar verebileceğini bilirsiniz. Tamamen çalışmasını durdurdu mu, yoksa eskisi gibi çalışmıyor mu? Bir buz makinesi bozulduğunda hizmetiniz aksar ve daha çok, itibarınıza zarar verir. Bu çok önemli cihazla ilgili sorun yaşıyorsanız, SCOTSMAN buz makinası servisi teknik bölümümüzden destek isteyebilirsiniz. En seri şekilde cihazınızın tamirinin yapılacağından emin olabilirsiniz.

Buz makinaası Tamir Bakım Onarım Hizmetleri.

Firmamız buz makinasi tamiri konusunda tm ürünlere 1 yıl garantili hizmet vermektedir.

İcematic Servisi

Arızalı icematic servisi için bize ulaşıp arıza kaydı oluşturabilirsiniz.

Buz Makinesi Tamiri

Çoğu buz makinesi, kısa sürede büyük miktarlarda buz yapabilme özelliğine sahiptir. Bu nedenle de restoranlar, oteller, stadyumlar gibi kalabalık yerler için ideal büyüklükte makinelerdir. Buz makineleri, buzu berrak şekilde üretir ve bir buzdolabındaki buz gibi bulutlu değildir. Bunun nedeni, dondurucunuzdaki suyun dışarıdan donması nedeniyle içinde hava kabarcıkları bulunmasıdır. Ticari bir buz makinesi, içten dışa doğru donar, böylece açık, düzgün şekilli buz üretirler.

Buz Makineleri Özel Servisi

Buz makineleri, özellikle işletmelerin kesintisiz çalışmasını beklediği çok önemli makinelerdir. Beklenmedik bir zamanda buz makinesi arıza tamiri gerektiğinde hiç zaman kaybetmeden onarılması ve görevine devam etmesi istenir. Makine modeliniz ne olursa olsun, buz makinesi servisi olarak hızlı ve kaliteli hizmet ilkemizdir. Buz makineleri teknik servisi birimimizde her an olası bir arıza için tamir ve bakım hizmeti verebilecek uzman bir kadroya sahibiz. Bizi 7/24 arayabilirsiniz!

Buz Makinesi Nasıl Çalışır ve Neden Arıza Yapabilir?

Buz makineleri karmaşık makinelerdir, bu nedenle her zaman olması gerektiği gibi çalışmayabilirler. Çalışmasını durdurana kadar bir sorun olduğunu bilemezsiniz. Bu, buz makinenize buz makinesi servisi tarafından düzenli olarak profesyonel bakım yaptırmanızın sebeplerinden biridir. Makinenizin arızalı olup olmadığını, çıkan buz küplerinden anlayabilirsiniz: Buz küpleri; çok küçük, çok büyük, katılaşmamış ise muhtemel bir arıza vardır. Çoğu zaman makine hızı ve performansının düşmesi de arıza sinyalidir. Bu olmuşsa, buz makineleri teknik servisi aramanızın vakti gelmiştir.

.

Buz makineleri, genellikle aynı prensiplere göre çalışır. Makineye, ünitenin arkasındaki su pompası ile su pompalanır. Su, daha sonra, evaporatör adı verilen buz kalıbına gider. Bu olurken, kompresör, akışkanın basıncını arttırır. Su genleşme valfı içinden geçerken buharlaşmaya ve bir gaza dönüşmeye başlar. Oluşan ısı borulardan ve evaporatörden (buz kalıbı) çekilir ve buharlaştırıcı üzerinden akan su donmaya başlar. Buz küpleri oluştuktan sonra otomatik olarak verilebileceği buz haznesine düşer.

Manitowoc Servisi

Farklı sektörlere ait birçok firma, buz makinesi gibi endüstriyel cihazlar kullanıyor. Günlük hayatta kullanılan beyaz eşyalardan çok farklı olan endüstriyel makinelerinin bakımını ise kullanıcılar tarafından yapılamıyor. Makineden alınan verimin korunabilmesi ve cihazın uzun yıllar kullanılabilmesi için Manitowoc teknik servisi gibi, konusunda uzman firmaların hizmetlerinden yararlanılması gerekiyor. En iyi buz makinelerini tasarlayan, üreten ve satışa sunan Manitowoc, sayısız ödüle sahip bir dünya markası.

.

Endüstriyel Buz Makineleri Nerelerde Kullanılır?

Gıda sanayisi, turizm sektörü, plastik sanayisi, eğlence sektöründe, ilaç sektöründe ve laboratuvar gibi birçok alanda endüstriyel buz makineleri kullanılmaktadır. İhtiyaca göre buz üreten bu makinelerin kullanımı, ilgili sektör ve firmalar için büyük avantajlar sağlıyor. Modüler buz makineleri, set üstü ya da set altı buz makineleri, buz hazneleri ve dispenserleri gibi kullanım amacına hitap eden, çevreci aynı zamanda da enerji tasarruflu tasarımlar üreten Manitowoc, uluslararası kalite standartlarına da uyumluluk gösteriyor.

Endüstriyel Buz Makinelerinin Bakımı Nasıl Yapılır?

Teknik bilgisi olmayan kullanıcılar, buz makinesini parçalara ayırarak temizleme çabasına girmemelidir. Kullanıcıların yapabileceği bakım çok sınırlı olmakla birlikte, cihazın kullanım kılavuzundaki yönergeleri takip etmeli ya da Manitowoc buz makineleri servisi uzmanlarından destek almalıdır. Tüketicileri periyodik cihaz bakımı ve önemi konusunda bilgilendiren Manitowoc servisi, teknik hizmetlerde her zaman profesyonel davranarak kesintisiz destek veriyor.

Neden Manitowoc Teknik Servisi Tercih Edilmeli?

Endüstriyel buz makinelerini 1964 yılından bu yana üreten Manitowoc, sektörde dünyanın önde gelen markaları arasında yer alıyor. Ülkemizde de satış ağı bulunan ünlü markanın teknik servisi, dünyanın her yerinde olduğu gibi aynı kalitede hizmet veriyor. Manitowoc özel servisi, her türden endüstriyel buz makinesinin bakım ve onarımı dalında uzman ekibiyle gerçekleştiriyor.

Enerji Tasarrufu

Buzz Makinenizin bakımını Yaptırarak Elektrik ve Su Tasarrufu Sağlarsınız.

İstanbul icematic Servisi

Donec quam felis, ultricies nec eu, pretium quis, sem. Nulla consequat massa quis enim.

Simag Buz Makinası Servisi

Buz makinaları evlerde ve işyerlerinde kullanılan elektronik eşyalar arasında yer almaktadır. Buz oluşumunu mümkün olabilecek en kısa sürede ve en güvenilir biçimde tamamlayan buz makinaları Simag markası tarafından da üretilmektedir. Buz makinası ihtiyacı hissedenlerin en fazla tercih ettiği markalardan olan Simag, buz makinalarını 1. sınıf kalitedeki malzemelerle üretmektedir. Ancak diğer markalarda da olabileceği gibi Simag buz makinaları da arıza yapabilmektedir.

Simag Buz Makinası Teknik Servisi

Simag buz makinaları düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyabilir. Özellikle mevsim geçişlerinde bakım ihtiyacı hisseden bu makinaları Simag buz makinası servisi hizmetleri sunan firmalara göndererek düzenli bakımlarını yaptırabilirsiniz. Düzenli bir şekilde bakımı yapılan buz makinalarını daha uzun yıllar boyunca güvenilir ve işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz.

Simag buz makinası servisi hizmeti sunan firmalar arasından seçim yapacağınız zaman fiyatlandırmalar arasında da karşılaştırma yapmanız gerekebilir. Fakat seçim esnasında tek kriterinizin fiyatlandırma olmaması gerekmektedir. Uygun fiyatlı adı altında kalitesiz hizmet sunan firmalara denk gelebilirsiniz. Bu sebeple, firma seçerken uygun fiyatlı teknik servis hizmetlerini kaliteli şekilde veren firmaları seçmelisiniz.

Simag Buz Makinası Profesyonel Teknik Servisi

Arıza meydana geldiği zaman buz makinalarınızı çalıştırmamanız gerekmektedir. Arızalı bir şekilde buz makinalarını kullanırsanız bir süre sonra ürünlerde kalıcı hasar oluşmasına sebep olabilirsiniz. Bu sebeple, Simag buz makinası servisi hizmeti sunan firmaları tercih etmelisiniz. Bu firmaları seçerken de bazı özel detaylara dikkat etmelisiniz.

Firmaların güvenilir olması ve müşterileri tarafından olumlu geri dönüşler alması son derece önemlidir. Müşteri yorumları firmanın işçilik kalitesi hakkında size ipuçları vermektedir. Ayrıca firmanın uygulanacak işlemlerden önce tarafınıza bilgilendirme yapması ve onayınızı almadan işlem yapmaması da son derece önemlidir.